Bederní opěrka do auta

Neohodnoceno
290 Kč
Skladem

Opěrka do auta, která pomáhá stabilizovat záda a ulevuje od bolesti při dlouhých jízdách.

Opěrka ve tvaru masážních válečků ušitých z kvalitního lnu, které vyplňují BIO špaldové slupky. Slouží ke správnému držení zad i při sezení a zároveň má mikromasážní účinky.

Opěrka a podsedák tvoří skvělou kombinaci, která zabraňuje ztuhlosti zad a bolesti kyčlí. Jsou doplněny o bavlněný popruh s přeskou pro upevnění k opěradlu. Výšku doporučujeme nastavit individuálně ve výši bederní páteře dle vlastního pocitu úlevy.

Kategorie: Do auta

Složení: BIO špaldové slupky, potahová látka - 100 % vysoce kvalitní len

Barva: tmavě šedá

Rozměry: 30 x 22 cm

Sezení by mělo být spojeno s odpočinkem, ale ne vždy je tomu tak. Pro některé je dlouhé sezení spojeno s bolestí zad, kyčlí nebo hlavy. Skvělou pomocí můžou být naše opěrky a podsedáky, které byly vytvořené na základně osobních zkušeností s negativními účinky na pohybový aparát. Naše produkty pomáhají držet záda a kyčle ve správné poloze a tím zabránit následné nepříjemné bolesti.

Výrobek je vhodný pro ty, kteří mají sedavou práci, tráví hodně času v autě nebo jejich sedačka není tak pohodlná, jak by si představovali. Opěrky a podsedáky se dají kdykoliv pohodlně přenést dle vlastní potřeby.

Produkty vyrábíme z přírodních materiálů. Jsou ručně šity z kvalitního lnu a vyplněné BIO špaldo-pohankovými slupkami. Výplň má úžasné vlastnosti, jako je například schopnost absorbovat vlhkost, má mikromasážní účinky a poskytuje tepelnou izolaci, čímž zabraňuje prochlazení. Slupky, které by běžně skončily jako odpad, jsou znovu využity a je tak i zmenšena uhlíková stopa výrobku.

Nová éra bezbolestného sezení, protože vaše záda to vždy ocení.