Jak fungují naše produkty

Jak fungují naše produkty

 

Slupky Špaldy

Polštářky naplněné špaldovými slupkami jsou vhodné na spaní, a to především při ztuhlých šíjových svalech. Polštářky se skvěle osvědčují i jako pomocníci proti bolesti, je možné je zlehka nahřát a přiložit na bolestivá místa, např. na kolena s artrózou či na břicho při bolestivé menstruaci. Působí proti migréně a nespavosti.

 

Slupky pohanky

Slupky svou pevnou strukturou mají výtečné masážní a proti bolestivé účinky. Přinášejí úlevu při revmatických bolestech, únavě končetin a kloubů, zlepšují prokrvení. Celkově posilují imunitu člověka.

 

Mix slupek pohanky a špaldy

Slupky obou plodin se doporučuje kombinovat, protože pevné pohankové slupky lépe drží tvar, a špaldové se svou měkkostí a lehkostí se snadněji přizpůsobí lidskému tělu.

 

Jak si vybrat ten správný podsedák ?

 

Je to opravdu jednoduché, zamyslete se, kde Vás záda bolí nejvíce nebo kde nejčastěji sedíte. Je to kancelář? Pokud ano, zvolte podsedák na kancelářskou židli (Podsedák) a bederní opěrku na kancelářskou židli (Opěrka).

 

Ovšem, že bolest zad se může projevovat i při běžném sezení na pohovce doma. Proto zvolte podsedák domů (Podsedák) a opěrku domů (Opěrka). Tyto dva produkty lze spojit pomocí zipu, který se nachází na opěrce i na podsedáku.

 

Bolest také může vycházet z dlouhého cestování v autě. Pro tento případ máme také řešení, a to na míru tvarovaný podsedák do auta, který zajistí polohou kyčli v rovině s koleny (Podsedák) a bederní opěrku do auta (Opěrka), která vám rovněž pomůže ulevit od bolesti.

 

Další zajímavé využití našich podsedáků a opěrek

 

Naše podsedáky a opěrky se dají nahřát například na ústředním topení, tím slupky pohanky a špaldy přijmou tepelnou energii. Teplo uvolňuje ztuhlé svaly a ty díky tomu přestávají bolet.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení