Náš příběh

Jak to všechno začalo...

Jelikož jste navštívili naše stránky, tak máte pravděpodobně stejný problém jako já. Místo aby pro vás bylo sezení ať už doma, v autě či kanceláři pohodlné a spojené s relaxací, naopak je spojeno se ztuhlostí svalů a kloubů odrážející se v bolesti zad a kyčlí.

Na začátku jsem si pomáhal klasickýma polštáři. Vyzkoušel jsem různé opěrky a podsedáky, dokonce i nafukovací, různých materiálů a tvarů. Nic mi ale nepomáhalo. Až se mi jednou od babičky dostal do rukou polštářek s pohankovo-špaldovou náplní, původně určený pod hlavu na spaní. Od prvního okamžiku jsem poznal, že to je “TO” co hledám. Díky této pozitivní zkušenosti jsem pak hledal pro mě ideální řešení (co do tvarů, rozměrů či náplní) co by mi pomohlo od bolesti. Nejnáročnější byly pro mne delší jízdy autem, při kterých má záda a kyčle trpěly nejvíce. Díky našemu podsedáku pro něhož je typický “klínový tvar” pro vyšší sezení a naší opěrce si mohu jízdu v autě zase užívat.

Charakteristickým znakem všech produktů je tvar prošívání simulující masážní válečky, vyšší sezení a také výplň BIO slupkami pohanky a špaldy, které jsou známé svými mikromasážními účinky.

Já sám všechny produkty vlastním a dlouhodobě používám, nedovedu si již bez nich svůj běžný život představit.

Věřím, že i vy si naše podsedáky a opěrky oblíbíte a přispějí vám ke zlepšení kvality života.

Igor Wilk, majitel